Asystent ds. Sprzedaży Renault Trucks

Renault Trucks jest producentem pojazdów komercyjnych w Europie, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.
Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku:
Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy.
Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach firmy.
W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:
• Weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)
• Kontakt z Serwisem w zakresie obsługi Kontraktów Serwisowych
• Wsparcie administrowania procesu sprzedaży pojazdów
• Nadzór nad Optifleet (narzędzie telematyczne do obsługi floty pojazdów)
• Współpraca z Firmami Zabudowującymi
• Mailingi, akcje wysyłkowe
Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:
• Absolwenci lub studenci studiów technicznych (min. III rok)
• Dokładność i zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Nastawienie na rozwój
• Biegła obsługa PC
• Prawo jazdy kategorii B
• Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów
• Możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy
• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach firmy
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Sobre nós

Firma Renault Trucks dba o ludzi od 1894. roku. Projektujemy proste i wydajne rozwiązania transportowe, które pomagają klientom i kierowcom w realizowaniu ich misji, a społeczeństwom w kształtowaniu przyszłości.

Będziesz pracować w zespołach zaangażowanych ludzi o otwartych umysłach i globalnym, gotowym do współpracy nastawieniu. Poznasz kulturę, która zachęca ludzi do działania.

Renault Trucks jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Mack, UD Trucks, Eicher, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Gostaríamos de te conhecer

Processo de submissão

Submeter

Um e-mail de confirmação será enviado assim que você submeter seu formulário. Depois disso, ainda será possível atualizar seu perfil funcional.

Entrevista

Se você for selecionado para uma entrevista, será contatado com informações sobre os próximos passos do processo: Segunda entrevista, avaliações e referências.

Seleção

Todos os candidatos serão informados quando da seleção do candidato escolhido para a vaga. Você pode optar por deixar seu currículo em nosso banco de dados e ativar um sistema de busca que procurará outros cargos que se encaixem com seu perfil.

Introdução

Ao iniciar seu período de emprego, você receberá uma introdução para ajudá-lo a fazer parte da equipe e começar a trabalhar, da melhor maneira possível, em suas tarefas.

Depoimentos

Cargos Semelhantes